Tretji teden zveze EUTOPIA, ki ga organizira Univerza v Göteborgu, se bo odvil med 12. in 16. 4. 2021. V spletnem tednu EUTOPIA se bo odvilo več delavnic ter seminarjev o različnih temah, pomembnih za študentke in študente, raziskovalke in raziskovalce, učiteljice in učitelje ter vse sodelavke in sodelavce v zvezi ter zunaj zveze.

Tako bo ponedeljek, 12. 4. 2021, namenjen vključevanju, torek, 13. 4. 2021, izobraževanju, v sredo, 14. 4. 2021, bo poudarek na lokalnem in globalnem sodelovanju, v četrtek, 15. 4. 2021, pa poudarek na raziskavah. Zaključna slovesnost tedna EUTOPIA se bo odvila v petek, 16. 4. 2021, kjer bodo tudi objavljeni zmagovalci fotografskega natečaja, ki je namenjen vsem zaposlenim ter študentkam in študentom članic zveze EUTOPIA.

Več informacij na spletni strani EUTOPIA in na spletni strani Univerze v Göteborgu, namenjeni tretjemu tednu zveze EUTOPIA.